Michalski News #6

Hej piwniczaki i nie tylko 😉 Mamy sytuację jaką mamy (panującej pandemii), a ja mam dziś studia zdalnie, więc polecimy szybko, i zobaczymy co Nam oferują firmy w ten czas siedzenia w domu.

Empik Premium za darmo w czasach pandemii

Na ten koronawirusowy czas, abyśmy się nie nudzili, pośpieszył Nam z pomocą Empik, który oferuje za darmo dostęp do swojego abonamentu Empik Premium, i to aż na 60 dni. W ramach Premium możemy, między innymi, czytać i słuchać za darmo w aplikacji Empik Go (co mnie osobiście najbardziej interesuje).

Ot wpisujemy swój email tu, używamy kodu, parę kliknięć i gotowe (nie musimy podawać karty).

Adobe CC za darmo

Idąc dalej, mamy coś dla kreatywnych 😉 Otóż firma Adobe słynąca z takich aplikacji jak Photoshop, Premiere Pro (montaż wideo) czy After Effects (efekty specjalne), oferuje dostęp do swojego abonamentu Adobe CC za darmo na dwa miesiące (tutaj przeczytacie jak uzyskać). W ramach abonamentu zyskujemy dostęp do niesamowitych kombajnów pozwalających tworzyć cuda (mam tu na myśli aplikacje Adobe), jak i całej otoczki dzięki, której te aplikacje wspaniale działają, będąc wygodnym i naprawdę fajnym ekosystemem.

Darmowe gry na Steam i nie tylko

Na platformie Steam, mamy dostępne za darmo gry o przygodach Lary Croft. Natomiast np. platforma Epic Games oferuje aktualnie The Stanley Parable i Watch Dogs, które możemy darmowo dodać do naszej biblioteki.

Pare sprostowań na temat koronawirusa

Na koniec sprostujmy parę krzywych informacji i, może, dowiedzmy się paru nowych, o niemiłościwie panującym Nam koronawirusie SARS-CoV-2

Co prawda nie w poniedziałek, ale do następnego poniedziałku, trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie podczas pandemii!